Když potřebujete malé a nenáročné bydlení

— Malé dřevodomky —

Tak mne život nasměřoval ke stavění malých dřevěných domků.. přes práci u firem stavějících dřevostavby, nábytkářských firmách, podnikání v nábytkařině, navhovaní bytových doplňků jsem se dostal k této práci.

Díky tomu mohu nabídnout nejen to, že vám dle vašeho projektu postavíme domek, ale mohu Vám domek narvhnout, vymodelovat, narhnout a dodat vnitřní vybavení včetně bytových doplňků jako jsou dřevěná svítidla, nábytek z recyklovaného exotického dřeva..

www.cervenkawood.eu

Dřevěné výrobky můžete pořídit na našem e-shopu www.masiv.online

Autorská dřevěná svítidla na www.sweetito.cz

Takto vypadá proces od tvorby prvního modelu, kreslení konstrukce a až po finální montáž předpřipravené konstrukce.

Náš nejnovější projekt.. dokončovaný domek ve svažitém terénu v chatové oblasti s terasou do tvaru U

Domky stavíme z přírodních materiálů a z přírodních materiálů začínáme také izolovat. V našem posledním domku jsou i izolační desky z konopí.

Domky můžeme dodat včetně interiéru.

Vnitřní obklady mohou být palubkové, překližkové, nebo z jiných deskových materiálů, případně lze použít omítky a navolit si barevnost dle chutě.

Zahradní domky se kterými jsme začínali..

bydlení na dosah přírody, nebo přímo v ní

— Domek v přírodě na kolech, nebo napevno —


— NÁŠ PŘÍBĚH —

Zabýváme se zakázkovou truhlářskou výrobou od nábytku až po tesařinu. Díky svému působení ve firmách zabývajících se výstavbou dřevostaveb, výrobou kuchyní, vestavěných skříní a výrobou nábytku z recyklovaného dřeva můžeme  nabídnout kompletně vybavené domky včetně nábytku a osvětlení vlastních návrhů.

První chatu postavil můj otec, a já s ním, již v roce 1998. Jednalo se o zateplený domek s patrem na spaní do zahrádkářské kolonie.

Domky Červenka / Tiny domky / Malé domky
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!